acil destek
0535 791 92 15
Kristal mentol sauna mentolü

Kristal Mentol Nedir ?

1.Kalite KRİSTAL SAUNA MENTOLÜ

- Alanında Dünyanın 1 numaralı SHARP COMPANY LİMİTED (Hindistan) firmasından ithal

- Sauna, Hamam, Ev Saunası ve Fin Hamamı (Buhar Odası) için Hijyenik Ortamlar yaratır. 

Kristal Mentol Özellikleri Nedir?

Lütfen Dikkat :  Sauna buharı soluma yolu ile kana geçtiğinden kalitesiz ürünler kullanılmaması önerilir. Hiç bir ürünümüz sağlık açısından risk oluşturabilecek kimyasal maddeler, kimyasal esanslar, Paraben, Formaldehit gibi koruyucu ve kimyasallar veya parafin içermez. Sağlığı tehdit edecek katkı ve dolgu maddesi yoktur.

  • Mentol, nane esansından elde edilen, organik bir üründür. Mentol; viks olarak bilinen ve solunum yolları ağrıları ve tahrişlerinde kullanılan kremin içinde bulunan başlıca aktif maddelerdendir.
  • Lokal anestezi özelliğine de sahip olan mentol, kas ağrısı, eklem burkulmaları gibi durumlarda kullanılan bazı kremlerin içerisinde de bulunur.
  • Mentol, Sauna ve SPA merkezlerinde kristal mentol veya likit mentol şeklinde kullanılmaktadır. Kristal şeklinde kullanımında pratiklik olmakla beraber belirli sakıncaları gözetilerek bir kısım sauna ve hamam komplekslerinde likit mentol (mentol sıvısı – sıvı mentol) veya okaliptüs sauna esansı ya da çam sauna kokusu da kullanılmaktadır.
  • Tüm bu seçeneklerin tamamı firmamız tarafından ve en iyi ürün garantisiyle sunulmaktadır.

 


TOPTAN SATIŞ VEYA BAYİLİK: Firmamızın bir çok spa ürünleri, sauna malzemeleri ve hamam malzemeleri ile ilgili imalat ve toptan satışları vardır.

İmalat veya toptan satış yaptığımız spa ürünleri :
Sauna esansları, Kristal Mentol, Likit Mentol, Okaliptüs sauna esansı, Çam sauna esansı, Portakal sauna esansı, Limon esansı;
Hamam peştamalı, hamam kesesi çeşitleri, köpük torbası;
Bitkisel masaj yağları ve aromaterapi masaj yağları (Lavanta masaj yağı, portakal masaj yağı, yasemin masaj yağı ve bir çok masaj yağı çeşitleri)

TOP